Motiveeri ja arenda oma tiimi läbi inspireeriva koolituskogemuse

Meeskonnakoolitus on parim lahendus, kui on vaja võimalikult lühikese ajaga kogu tiimile õige suund ja vajalikud tööriistad kätte anda.

Müügi- ja turunduskoolitus maaklerite tiimile

Meisterlik müük: kuidas saada uusi objekte lihtsamini

Koolitusel õpitud teadmised aitavad maakleritel suurendada uute objektide arvu portfellis, valida paremaid kliente, leida uusi kanaleid vihjete genereerimiseks, tugevdada oma läbirääkimise ja closingu oskuseid, kasvatada oma konkurentsieelist, ning töötada kõrgema energia ja motivatsiooniga.

Tutvu koolitusega

Maaklerteenuse koolitus maaklerite tiimile

Kinnisvara müük jahtuval turul

Jahtuval turul jääb ostjaid üha vähemaks, kuid omavahel konkureerivaid müügipakkumisi tuleb juurde. Et objekte ära müüa, tuleb näha palju vaeva ning vältida mitmeid ohukohti: valesti hinnastamine, ebarealistlikud lubadused klientidele, ebalikviidsete objektide ülekaal maakleri portfellis, kliendisuhte halvenemine kui tulemusi pole, klientide keeldumine hinna langetusest jne. Kui müümata jäänud objektide arv kasvab liialt suureks, on oht, et maakleri motivatsioon edasi tegutsemiseks katkeb, tekivad finantsraskused (nii maakleril kui bürool) ja/või halvenevad suhted klientidega. Käesolev koolitus aitab leida uuenduslikke lahendusi kuidas jahtuval turul edukalt kinnisvara müüa.

Tutvu koolitusega

Turundus- ja reklaamikoolitus

Meisterlik digiturundus

Koolitusel omandatud teadmised aitavad maakleril luua internetiturunduse süsteemi, mis paneks kliendid ise tema poole pöörduma. Teemadeks on muuhulgas oskuslik reklaamikirjutamine (copywriting), sisuturundus, isikliku kodulehe loomine, Facebooki ja Google reklaamide loomine, sotsiaalmeediaturundus, jutuvestmine, A/B testimine ja mõõdikutele tuginev planeerimine.

Küsi lisainfot

Motivatsiooni, jõuleidmise ja teambuildingu töötuba

Tugevajõuline meeskonnavaim

Töötuba aitab kasvatada tiimiliikmete pühendumust ja motivatsiooni, tugevdada omavahelist koostööd ja ühist missioonitunnet, ning avastada meeskonnas peidus olevaid jõu ja energia allikaid, mis aitaks tiimil lihtsama vaevaga kasvatada oma produktiivsust ja rahulolu.

Küsi lisainfot