Saa oma maakleri karjäärile hoogu juurde.

Personaalne nõustamine ja koolitused maakleritele, kes tahavad saada oma ala parimaks.

• Võida uusi kliente lihtsamini
• Suurenda enesekindlust
• Saavuta stabiilne sissetulek

Alusta enesearenguga


Kas oled kinnisvaramaakler, kellel on järgnevad mured?

Mina olen Jüri Preobraženski. Olen kinnisvaramaaklerite äri arendamisele spetsialiseerunud nõustaja.

Oma 11-aastase kinnisvarakarjääri jooksul olen:

• Olnud oma büroo (RE/MAX) suurima aastakäibega maakler ja parim klienditeenindaja.

• Võitnud enda portfellisse eesti suurimaid ja prestiižikamaid kliente.

• Töötanud aastaid Endover Kinnisvaras müügijuhina. Selle aja jooksul müüsin rohkem kui 300 ühikut kinnisvara.

• Juhtinud maaklerite meeskondi saavutama enneolematuid lepingute vormistamise rekordeid. Minu käe all on mitu maaklerit saavutanud tippvormi (vormistanud 3 kuuga üle 30 ainuesinduslepingu vahendustasuga 4%+km).


Alusta enesearenguga

Mida räägivad kliendid minust?

Carol Kõrts,
Kuldkalake Kinnisvara

"Otsustasin, et kuulan enam-vähem kõike, mida Jüri ütleb. Ta pushis mind nii tööalaselt kui ka isiklikus elus välja tulema oma mugavusstsoonist ja pani mind tegema asju, mis olid olnud minu jaoks totally no. Mingi hetk käis klikk ära ja 3 kuud intensiivset tööalast treeningut viis selleni, et 2019 suvega tõin meile müüki 30 uut korterit. Tundsin sellist enesekindlust ja õnnelikkust, millist ma polnud kunagi varem kogenud. Kõik oli tasakaalus ja harmoonias."

Egle Selge,
Skanton Kinnisvara

"Mulle väga meeldib just see, et tegemist ei ole lihtsalt tehnikate ja nippidega, mida leiab igast kinnisvara artiklist või usa maaklerite youtube videodest, vaid need on sinu poolt praktikas katsetatud, parendatud ja tulemusi toonud müügirelvad. On näha, et selle nimel on palju tööd tehtud, et need relvad õigesti kujundada ja tööle saada. Mul oli koolitusel mitu "ahaaa"-momenti, sest teoorias teadsin seda tehnikat, aga ei ole osanud õigesti praktikasse panna. Jätka samas vaimus, olen fänn!"

Heli Aab,
Skanton Kinnisvara

"Olen elus käinud väga paljudel erinevatel koolitustel....ausalt, sa oled siiani parim. Mulle meeldib just see "tagant torkimine". Aitäh, et oled olemas, aitäh, et teed imelist tööd ja ma olen väga tänulik, et me teed ristusid."

Alusta enesearenguga

Milliseid lahendusi pakun?

Individuaalsed treeningsessioonid

Kuna iga maakleri tugevused ja stiil on erinevad, annab parimaid tulemusi just üks-ühele individuaalne treening (coaching).

Iga treeningsessiooniga arenevad maakleri müügioskused. Ühtlasi suureneb individuaalne produktiivsus ning motivatsioon.

Selle tulemusena hakkad iga kuuga leidma rohkem kliendivihjeid, sõlmima rohkem maaklerlepinguid, tegema rohkem tehinguid ja teenima kõrgemat maakleritasu.

Meeskonnakoolitused

Meeskonnakoolitus on parim lahendus, kui on vaja võimalikult lühikese ajaga kogu maaklerite tiimile õige suund ja vajalikud tööriistad kätte anda.

Koolitus on kujundatud kogu tiimi müügioskuste, produktiivsuse ja motivatsiooni suurendamiseks.

Selle tulemusena saavad koolitusel osalejad teada, millised on viisid, et leida rohkem kliendivihjeid, kuidas konkurentidest eristuda, kuidas sõlmida rohkem maaklerlepinguid ning kuidas küsida kõrgemat tasu.

Sisekultuuri transformatsioon

Kui firmajuhi probleemiks on see, et kogu maaklerite tiim ei ole piisavalt produktiivne, meeskonna motivatsioonitase on madal, inimesed kontoris ei käi, nende suhtumine on mitteaktsepteeritav, uusi objekte tuleb vähe ning seetõttu on ka ettevõtte käive madal...
‍‍
...on tegelikuks probleemiks ebaefektiivne müügijuhtimine (sales management).

Selleks, et luua tippsportlasliku suhtumisega meeskonnavaim, kus terve meeskond töötab kõrge energia ja produktiivsusega, on vaja firma sisekultuuri ja juhtimise süsteeme fundamentaalselt muuta.

Mul on kogemusi tervete meeskondade "ümber pööramisega". Selle tulemusena tekib juhtidel selgus, kuidas, kui kaua ja milliseid inimesi oma tiimis hoida ning kuidas tugevatele järjepidevalt hoogu juurde anda. Kogu meeskonna töövaimsus saab täiesti uue hingamise ning tublide jaoks muutub firmas töötamine elu üheks parimaks kogemuseks.

Alusta enesearenguga